WILD GRIZZLY – Prosečský Hřeben

(Limit 200 startujících ve všech kategoriích dohromady)

15.5.2022 Vás přivítáme opět na závodech na Prosečském hřebeni.

Opět v areálu školy psích sportů paní Eleny Suskové.

Tuto lokalitu již známe, je krásná a obtížná.

Opět si tu dáme sprintérskou prémii, která se Vám stejně jako ta ve Srnčím dole určitě vepsala do paměti.

Nově se také dočkáte týmových závodů v obou kategoriích. Bude to závod dvojic. Tyto budou od ostatních odlišení označením na paži. Týmy absolvují překážku ve všech volných lajnách, tzn. Nemusí jít v jedné lajně, ale mohou.

OCR & OCRC individuální závod

Závodníci od 13-ti roků věku, vyhlašovat se budou kategorie 13-17 Junioři a od 18-ti roků muži/ženy

OCR Dvojice

Tým tvoří dva muži, dvě ženy, nebo žena+muž, budou muset absolvovat celý závod společně, pomáhat si mohou pouze na přelézacích překážkách.Dvojice musí proběhnout cílem společně.V případě nesplnění překážky absolvují hendikep oba závodníci, pokud nesplní překážku oba, jdou hendikep dvakrát, každé kolečko na hendikepu hlásí dobrovolníkovi, pokud jeden splní a jeden ne, jdou hendikep oba, ale jen jednou.

OCRC Dvojice

Tým tvoří dva muži, dvě ženy nebo žena + muž, navíc každá dvojice musí mít minimálně jednoho pejska, maximální počet pejsků v týmu jsou 2. Budou muset absolvovat celý závod společně, pomáhat si mohou pouze na přelézacích překážkách.Dvojice musí proběhnout cílem společně. V případě nesplnění překážky absolvují hendikep oba závodníci, pokud nesplní překážku oba, jdou hendikep dvakrát, každé kolečko na hendikepu hlásí dobrovolníkovi, pokud jeden splní a jeden ne, jdou hendikep oba, ale jen jednou. Za předpokladu že nesplní překážku určenou pro něj pejsek, na hendikep musí oba závodníci.

Dětský závod

Děti mají trať zkrácenou vzdáleností i ubrané množství překážek. Jinak pro ně platí stejná pravidla, jako pro dospělé závodníky.

 

Každý závodník je povinen si přečíst obchodní podmínky a podmínky účasti v závodu (reverz)

Každý závodník je povinen souhlasit s obchodními podmínkami a podmínkami účasti závodu, bez tohoto není možné se do závodu registrovat.